Menu

z braku miejsca

Nie wchodzę nikomu w drogę i w dupę. Uciekam z serc, w których nie powinno mnie być. Omijam miejsca, które niepotrzebnie zajmowałam. Kocham świat, ale to nie znaczy, że wszędzie ma mnie być pełno. - Aleksandra Steć

nie wiem czy mnie się jeszcze chce czyli macham do Was z Jojtuba

marga77

Chwilowo całą koncentrację w wolnym czasie, kieruję na kanał Jojtuba. Zdecydowanie mnie się lepiej gębowo myśli wyraża, aniżeli klepiąc w klawiaturę. Widać na starość się leniwa zrobiłam. Nie zastrzegam sobie jednak, ani nie biję się w klatkę z piersiami, że blogować przestanę. Nie mniej jednak, a i tez dlatego, że zaczęło się ze mną i w moim otoczeniu intensywnie, i czasami dziwnie dziać, moje tutaj wizyty twórcze, będą mocno ograniczone.

logopogaduchowenowe

 

W zamian proszę kliknąć na zdjęcie powyżej, albowiem tam będę regularnie bywać ... a komentować ...

 

 

... można równie dobrze, pod każdym (to filmik najnowszy) filmikiem. O co bardzo gorąco Was proszę. Do napisania, kiedyś ...

malowankowa premiera czyli już nie boję się obiektywu

marga77

Wczoraj zaprezentowałam na Jojtubach malowankową premierę. Odznaczało się to tym, że wystawiłam gołą, bladą gębę na publiczny widok, aby w przeciągu następnych trzydziestu minut, ją publicznie umalować. I wiecie co? Niczego mi nie ubyło, a nawet odwrotnie. Przybyło mi pewności siebie, a przede wszystkim jasności umysłu pt "że od teraz, to tylko gorzej może być, toć lat mi nie ubywa, a przybywa". I gdyby nie to, iż z przejęcia kręciłam wideo na o dwadzieścia sekund za wysokim naświetleniu, byłabym z niego sto procent dumna, a tak jestem tylko osiemdziesiąt, bo niestety te dwadzieścia jest z lekka prześwietlone. Tutaj bowiem odwrotnie proporcjonalnie, może być tylko lepiej. Czyli bilans wyszedł na zero, zobaczcie sami.

A poza tym, choroba mnie opuszcza czemu dałam doskonałą szansę, idąc dalej na zwolnienie. Za stara juz jestem na pracowe chorowanie, o! 

A na koniec: Polub, subskrybuj i zostań ze mną, bo warto.    

© z braku miejsca
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci